Meist

Meie eesmärk on pakkuda Sulle võimalust mõista neid asju, mis seni on jäänud koolis arusaamatuks.
Slide background

Nulla Regula - Ilma reegliteta

Tere tulemast! Oled tulnud Nulla Regulasse, mis eesti keeles tähendab ilma reegliteta.

Ilma reegliteta meie jaoks, tähendab seda, et me aitame Sul aru saada arusaamatuks jäänud kooliülesannetest või neid lihtsalt Sinu jaoks korrata. Me näitame sulle siin erinevaid võtteid ülesannete lahendamiseks, mida Sulle koolis võib-olla ei ole õpetatud, kuid läheme liikuma lihtsast põhimõttest: oluline on osata lahendada ülesandeid, mitte pidada kinni rangelt teatud viisist, kuidas Sulle seni on õpetatud või õpetatakse nende ülesannete lahendamist.

Elus on palju asju, mida saab teha erinevalt ja seda peame siin Nulla Regulas kõige olulisemaks: et saaksid ise aru, mida ja kuidas Sa pead tegema ja oskad seda ise pärast järgi teha.

Tihti näitame Sulle, kuidas on võimalik lahendada ülesannet rohkem kui ühel viisil. Vali ise, mis Sinu jaoks tundub kõige lihtsam ja arusaadavam.

Täna on meil siin juba üle 700 lahendusega video ning see kogu täieneb pidevalt. Ka Roomat ei ehitatud valmis ühe päevaga ning meie eesmärk on pakkuda Sulle tulevikus juurdepääsu terve üldhariduskooli programmi ulatuses, aga miks mitte ka kursuseid ülikoolist.

Kui Sul tekib erisoove konkreetsete ülesannete mõistmise osas, siis kirjuta meile sellest aadressile: info@nullaregula.ee

Meie eesmärk on pakkuda Sulle võimalust mõista neid asju, mis on seni jäänud koolis arusaamatuks. See tähendab, et me ei pretendeeri mingisuguselegi kooli staatusele, vaid lihtsalt näitame võimalusi saada hakkama erinevate ülesannetega. Oleme lihtsalt e-keskkond, kus ostetavaks tooteks on ülesannete lahenduskäigud ja lahendused ning Sul on võimalus neid ikka ja jälle vaadata.

Oleme valinud natuke teise tee, kui senised pakkujad. Meie idee on see, et Sul on võimalik vaadata igat ülesannet üksikuna ja eraldi ning see ühe ülesande lahendamine ei kesta väga kaua, et Sa saaksid just sellesse ülesandesse süveneda ja selle endale selgeks.

Lapsevanemad: ka Teil on võimalus endale juba kunagi õpitut meelde tuletada, kuidas üht või teist ülesannet lahendati ja seeläbi oma lapsele pakkuda talle vajaminevat tuge.

Ülesannete lahendusi näitavad Sulle meie professionaalsed õpetajad, kes on aastaid olnud koolis õpetajaks ja teavad, mida õpilased oskavad ja mis neile arusaamatuks jääb.

Kuna ülesannete lahendusi on sul võimalik videona ikka ja jälle vaadata, siis saad lahenduskäike endale seni korrata (ühte videoloengut kuni lausa 6 korda kuus), kuni mõistad, mida teha tuleb.

 • - Esiteks registreeri oma kasutaja. Olemasoleva kasutajaga saad vaadatata mõndasid tasuta videoloenguid ning kasutaja loomine ei kaasa endaga mitte ühtegi kohustust.
 • - Vali endale sobilik kursus, mis sisaldab Sinu jaoks olulisi teemasid (tutvu kursuse kirjeldusega ning vaata ka kursuse Õppekava alla).
 • -- Kui soovid, võid otsida üles endale vajaliku teema kasutades otsingulahtreid. Kuna erinevates koolides õpitakse erinevate õpikute järgi, vastavalt õpiku, programmi või õpetaja loogikale, siis ei saa me teemasid ülesse panna alati just Sinu õpiku järjekorras.
 • - Kui oled otsustanud, millise kursuse materjale ja kui kauaks vajad, vali endale sobilik pakett SIIT ning lisa see ''Ostukorvi''.

 

 • - Kui oled makse edukalt sooritanud ning ''Tagasi kaupmehe juurde'' valinud, suundu uuesti ''Kursuste'' juurde.
 • - Pärast ligipääsu soetamist võid kursusega alustada igal ajal ning saad juurdepääsu klõpsates lihtsalt ''Alusta kursusega''. Seejärel vali nimekirjast endale hetkel olulisim teema ehk video.
 • - Vaata seda ja püüa mõista ülesande lahendamise loogikat ning vajadusel lahenda kodus ka ise kaasa. Õpitu kinnistamiseks vaata rohkem kui üht antud teema kohta käivat videot. Kui ei saa aru, peata video, keri tagasi või vaata lihtsalt uuesti.
 • - Püüa lahendada õpikust analoogseid ülesandeid ning vaata paralleelselt videot nii aeglaselt või kiirelt läbi, kuidas just Sinu tempole sobib, kasutades pausi (Pause) ja edasimängimise (Play) nuppu.

Teame, et paljude Teie jaoks on oluline teha võimalikult hästi riigieksameid.

Just lõpu -ja riigieksameid silmas pidades oleme koostöös oma kõrgelt hinnatud õpetajatega välja töötanud nii 9. klassi matemaatika lõpueksamiks valmistumise kursuse, kus on üle 150 eksamiks valmistumisega seotud video, kui ka  gümnaasiumi matemaatika riigieksami ettevalmistuskursuse, kuhu on üles seatud üle 250 video, mille abil edukalt eksamiks valmistuda.

Edu eksamitel!

Ideid, palveid või lihtsalt mõtteid ootame alati info@nullaregula.ee

nulla_regula_logo

 

Meie õpetajad & juhendajad

Lugupeetud õpetajad! Kui Teil on soov osaleda meie programmis, siis palun andke sellest meile märku aadressil info@nullaregula.ee

26

Tiia Riet [ Palavalt armastatud

matemaatikaõpetaja ]

   

  26

  Katrin Veevo [ Tõeline matemaatika

  guru ]

    

   39

   Tulekul [ Füüsik ]

     

    error: Antud sisu on autoriõigustega kaitstud ning selle allalaadimine on keelatud.

    Logi sisse

    Registreeri

    Loo uus kasutajakonto
    Loo uus kasutajakonto Tagasi